کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
8904380 1633701 2018 13 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Exact solutions for the Cauchy problem to the 3D spherically symmetric incompressible Navier-Stokes equations
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات (عمومی)
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Exact solutions for the Cauchy problem to the 3D spherically symmetric incompressible Navier-Stokes equations
چکیده انگلیسی
In this article, we establish exact solutions to the Cauchy problem for the 3D spherically symmetric incompressible Navier-Stokes equations and further study the existence and asymptotic behavior of solution.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Acta Mathematica Scientia - Volume 38, Issue 3, May 2018, Pages 778-790
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت