کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی نسخه تمام متن
9514572 1632609 2005 4 صفحه PDF دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Cover Pebbling Thresholds for the Complete Graph
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات گسسته و ترکیبات
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Cover Pebbling Thresholds for the Complete Graph
چکیده انگلیسی
We obtain first-order cover pebbling thresholds of the complete graph for Maxwell Boltzmann and Bose Einstein configurations.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Electronic Notes in Discrete Mathematics - Volume 22, 15 October 2005, Pages 301-304
نویسندگان
, , ,