کاتالیزور اسیدی

در این صفحه تعداد 117 مقاله تخصصی درباره کاتالیزور اسیدی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاتالیزور اسیدی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیزور اسیدی; AcA; acetic acid; Al-A; aluminium alginate; AV; acid value; Fe-A; ferric alginate; FESEM-EDX; Field Emission Scanning Electron Microscope - Energy Dispersion X-Ray Spectroscopy; FTIR; Fourier Transform Infrared Spectroscopy; GC-MS; gas chromatography-
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیزور اسیدی; Isoquinoline-1,3(2H,4H)-dione; Isoindolin-1-one; Ugi reaction; Base catalyzed reaction; Acid catalyst; MGHJAJIWOUBFBT-UHFFFAOYSA-N; DGYFXNSUAGWYGP-UHFFFAOYSA-N; CXDQDKDUSVXTGA-UHFFFAOYSA-N; NMAIAHZBWNIFKK-UHFFFAOYSA-N; ZRGDFSXVKLVHJE-UHFFFAOYSA-N; VHPFLKG