افزودنی ها

در این صفحه تعداد 70 مقاله تخصصی درباره افزودنی ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI افزودنی ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: افزودنی ها; Lipid emulsions; Admixtures; Stability; PFAT5; Lipid oxidationALT, alanine amino transferase; Anv, p-anisidine value; AST, aspartate amino transferase; GST, glutathione-S-transferase; 4-HNE, 4-hydroxynonenal; MDA, malondialdehyde; PN, parenteral nutrition
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: افزودنی ها; FLAs; Fluid Loss Additives; SMP; Sodium Metasilicate Pentahydrate; AMPS; 2-Acrylamido-2-Methyl Propane Sulfonic Acid; NVP; N-Viny-2-Pyrrolidone; IA; itaconic Acid; MA; Maleic Anhydride; NaOH; sodium hydroxide; APS; ammonium persulfate; NNDMA; N,N-dimethyl