توزیع هوا

در این صفحه تعداد 85 مقاله تخصصی درباره توزیع هوا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI توزیع هوا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: توزیع هوا; Stratum ventilation; Thermal comfort; Asymmetrically distributed heat gains; Air distribution; Effective draft temperature for stratum ventilation; Indoor air quality;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: توزیع هوا; Air distribution; Heat exchanger; Simulation; Display cabinet; Computational fluid dynamics; Heat transfer; Distribution d'air; Echangeur thermique; Simulation; Meuble de vente; Dynamique numérique des fluides; Transfert de chaleur;