تصفیه هوا

در این صفحه تعداد 99 مقاله تخصصی درباره تصفیه هوا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تصفیه هوا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تصفیه هوا; TiO2; Adsorption isotherm; Langmuir; Fourier transform infrared spectroscopy (FTIR); Hydroxyl (OH) group; Air purification;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تصفیه هوا; air pollution; air purification; cardiovascular health; intervention; pulmonary health; randomized controlled trial; BP; blood pressure; CI; confidence interval; CRP; C-reactive protein; FeNO; fractional exhaled nitric oxide; MCP-1; monocyte chemoattract