هواپیمای هواپیما

در این صفحه تعداد 82 مقاله تخصصی درباره هواپیمای هواپیما که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده هواپیمای هواپیما
مقالات ISI هواپیمای هواپیما (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هواپیمای هواپیما; ASYM; crown asymmetry; BR; branchiness ratio of the largest branch diameter to the diameter at breast height; Btot; total number of branches; CBH; crown base height; CHM; canopy height model; CPA; maximum crown projected area; CRMSE; centered root mean sq
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هواپیمای هواپیما; Lidar; Leaf area index; LAI; Lidar metrics; Airborne laser scanning; Airborne lidar; LAI-2200C; Pinus radiata; Radiata pine; Elastic net; Model; Forest management; Precision forestry; Random forests;