رسانه قلیایی

در این صفحه تعداد 97 مقاله تخصصی درباره رسانه قلیایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رسانه قلیایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رسانه قلیایی; Direct glycerol fuel cell; Glycerol oxidation reaction; Alkaline medium; Infrared reflection-absorption spectroscopy; Ag monolayer; Ag/Pd;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رسانه قلیایی; Ammonia borane oxidation reaction (ABOR); Gold electrodes; Alkaline medium; In situ Fourier transform IR spectroscopy (FTIR); On-line electrochemical mass spectrometry (DEMS); Direct borohydride fuel cells (DBFC)