آلومینوسیلیکات

در این صفحه تعداد 164 مقاله تخصصی درباره آلومینوسیلیکات که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آلومینوسیلیکات (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلومینوسیلیکات; Aluminosilicate; Mesoporous; Mesostructure; Structure-direction; Self-consistent field theory; Co-assembly; AFM; atomic force microscopy; BCC; body-centered cubic; BCP; block copolymer; CPU; central processing unit; DFT; density functional theory; DPD; di
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلومینوسیلیکات; Aluminosilicate; Brønsted acid sites; Glycerol dehydration; Density functional theory (DFT) calculation; Mechanistic study