باکتری های اکسید کننده آمونیاک

در این صفحه تعداد 17 مقاله تخصصی درباره باکتری های اکسید کننده آمونیاک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI باکتری های اکسید کننده آمونیاک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: باکتری های اکسید کننده آمونیاک; AOB; ammonia-oxidising bacteria; kc; chemical decay coefficient; DBPs; disinfection by products; HRT; hydraulic retention time; km; microbial decay coefficient; Xmax; maximum reduction value of kt or Fm; Fm; microbiological decay factor; kPDS; monochloram
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: باکتری های اکسید کننده آمونیاک; Temperature effects; Free ammonia; Ammonia-oxidising bacteria; Nitrification; Biostability curve; Biostability;