آناتولی

در این صفحه تعداد 99 مقاله تخصصی درباره آناتولی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آناتولی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آناتولی; Bitumen; Uruk expansion; Stable isotope analyses; Hacinebi Tepe; Tell Brak; Sheikh Hassan; Jerablus-Tahtani; Godin Tepe; Habuba Kabira; Anatolia; Uruk Mesopotamia; Ancient trade and exchange; Trade routes; Natural Asphalt; Trade goods;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آناتولی; Middle Permian; Early Triassic; Anatolia; Branchiosauridae; Stereospondyli; Pangean migrationsPermien moyen; Trias inférieur; Anatolie; Branchiosauridae; Stereopondyli; Migrations pangéennes