آسفالتین

در این صفحه تعداد 175 مقاله تخصصی درباره آسفالتین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آسفالتین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آسفالتین; IFT; interfacial tension; CNAC; critical nanoaggregation concentration; CCC; critical clustering concentration; Asphaltenes; Adsorption kinetics; Dynamic interfacial tension; Concentration; Temperature;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آسفالتین; naphthenic oils; saturated hydrocarbons; steranes; terpanes; alkylarenes; naphthene-arenes; adamantoids; resins; asphaltenes; composition; structure; West Siberia;