برنامه عمل آسم

در این صفحه تعداد 10 مقاله تخصصی درباره برنامه عمل آسم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI برنامه عمل آسم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: برنامه عمل آسم; Asthma; Asthma knowledge; Asthma first-aid; Assessment; Questionnaire; SABA; Short acting beta agonist; AFA; Asthma first aid; AFAKQ; Asthma first aid knowledge questionnaire; AAP; Asthma action plan;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: برنامه عمل آسم; AAP; asthma action plan; A-HA; after hospitalization asthma clinic; CI; confidence interval; CPG; clinical practice guideline; ED; emergency department; ICS; inhaled corticosteroid; ITT; intent to treat; LEAP; lay educators for asthma program; MDI; metere