بت کوردیلرا

در این صفحه تعداد 109 مقاله تخصصی درباره بت کوردیلرا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بت کوردیلرا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بت کوردیلرا; Chemical weathering; Soil weathering intensity; Low denudation rates; Semi-arid environment; Betic cordillera; Silicon isotopes;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بت کوردیلرا; Betic Cordillera; Tortonian Salinity Crisis; Messinian Salinity Crisis; Trans-Alboran Shear Zone; Fortuna Basin; SpainChaîne Bétique; Crise de salinité tortonienne; Crise de salinité messinienne; Bande décrochante trans-Alboran; Bassin de Fortuna; Espagne