حوضه پشت قوس

در این صفحه تعداد 109 مقاله تخصصی درباره حوضه پشت قوس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI حوضه پشت قوس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حوضه پشت قوس; Tibetan Plateau; Central Qiangtang; Early Carboniferous granites; Adakite-like and I-type granites; Paleo-Tethys Ocean; Intra-oceanic subduction system; Back-arc basin;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حوضه پشت قوس; Monzogranitic-syenogranitic gneisses; Low pressure partial melting of felsic gneisses; Fractionation crystallization; Back-arc basin; Eastern Hebei-Western Liaoning Province; North China Craton;