علم رفتاری

در این صفحه تعداد 9 مقاله تخصصی درباره علم رفتاری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI علم رفتاری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: علم رفتاری; the principle of the Hiding Hand; the planning fallacy; optimism bias; wider development impacts; dynamic linkages; cost-benefit analysis; project management; development economics; behavioral science; Albert O. Hirschman; the World Bank;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: علم رفتاری; Cost overrun; Cost underestimation; Cost forecasting; Root causes of cost overrun; Behavioral science; Optimism bias; Strategic misrepresentation; Delusion; Deception; Moral hazard; Agency; Reference class forecasting; De-biasing;