بیوشیمیایی

در این صفحه تعداد 148 مقاله تخصصی درباره بیوشیمیایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بیوشیمیایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بیوشیمیایی; AD; anaerobic digestion; BTX; benzene, toluene, and xylenes; BC; biochemical; CBP; Consolidated Bioprocessing; CC; combined cycle; CFB; circulating fluidized bed; CHP; combined heat and power; DDGS; dried distillers grain soluble; DLUC; direct land use ch
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بیوشیمیایی; Extract; HPLC; Parasite load; Immunological; Biochemical; Histopathological studies; DMSO; Dimethyl sulphoxide; SSG; Sodium stibogluconate; BLEE; Bergenia ligulata ethanolic extract; CMI; Cell mediated immune responses; p.t.d.; Post treatment days; p.i.d.