تصفیه بیودیزل

در این صفحه تعداد 11 مقاله تخصصی درباره تصفیه بیودیزل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تصفیه بیودیزل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تصفیه بیودیزل; Pre-washing; Biodiesel purification; Transesterification; Wastewater; WFO; Waste Frying Oil; FFA; Free Fatty Acid; FCO; Fried Chicken Oil; FCO1; Fried Chicken Oil biodiesel purified with hot water wash; FCO2; Fried chicken oil biodiesel purified with 5% w
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تصفیه بیودیزل; Biomass harvesting; Wet biomass; Cell wall disruption; Lipid recovery; Transesterification; Biodiesel purification;