کاهش سولفات بیولوژیک

در این صفحه تعداد 11 مقاله تخصصی درباره کاهش سولفات بیولوژیک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاهش سولفات بیولوژیک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاهش سولفات بیولوژیک; PLS; Pregnant leach solution; IX; Ion exchange; SX; Solvent extraction; EW; Electro-winning; SRB; Sulfate reducing bacteria; SE; Strip electrolyte; RE; Rich electrolyte; O/I; Organic/Inorganic ratio; T-RFLP; terminal restriction fragment length polymorphi
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاهش سولفات بیولوژیک; Biological sulfate reduction; Carbon monoxide conversion; Taguchi design of experiment; Bio-kinetic modeling; Acinetobacter sp.;