اختلال دوقطبی (BD)

در این صفحه تعداد 18 مقاله تخصصی درباره اختلال دوقطبی (BD) که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اختلال دوقطبی (BD) (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اختلال دوقطبی (BD); Bipolar Disorder (BD); Major Depressive Disorder (MDD); Remitted Major Depressive Disorder (RMD); Ventral diencephalon; Caudate nucleus; Subcortical;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اختلال دوقطبی (BD); Bipolar disorder (BD); Frontotemporal dementia (FTD); Frontotemporal lobar degeneration (FTLD); Pick dementia; Psychosis; Schizophrenia (SZ)
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اختلال دوقطبی (BD); Bipolar disorder (BD); Serotonin transporter (SERT); Cortisol; brain-derived neurotrophic factor (BDNF); Single-photon emission computed tomography (SPECT)
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اختلال دوقطبی (BD); Bioenergetics; Stress; Inflammation; Metabolism; Kynurenine; Major depressive disorder (MDD); Bipolar disorder (BD); Proinflammatory cytokine; Hypothalamic-pituitary-adrenal axis (HPA axis); Brain-derived neurotrophic factor (BDNF); Mammalian target of ra