انسداد

در این صفحه تعداد 72 مقاله تخصصی درباره انسداد که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انسداد (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انسداد; Biliary Tract; Blockage; Choledocholithiasis; Gallstone; AE; adverse events; CBD; common bile duct; CI; confidence interval; D-SOC; digital single-operator cholangioscopy; EHL; electrohydraulic lithotripsy; ERCP; endoscopic retrograde cholangiopancreatogr
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انسداد; Blockage; Cerebrospinal fluid flow; Graded contusions; Intrathecal; Patency; Pathophysiology; Self-reparative mechanisms; Subarachnoid space; Spinal cord injury; Superparamagnetic beads