انتقال لایه مرزی

در این صفحه تعداد 33 مقاله تخصصی درباره انتقال لایه مرزی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انتقال لایه مرزی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتقال لایه مرزی; Large eddy simulation; Thermal Blasius flow; Turbulent heat transfer; Mixed convection; Vortex instability; Streamwise vortex structures; Boundary layer transition; Turbulent buoyant flow; Low Reynolds number;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتقال لایه مرزی; Compact difference; Super compact difference; Combined compact difference; Non-uniform grid; Polynomial interpolation; Navier–Stokes equations; Boundary layer transition