شکنندگی

در این صفحه تعداد 146 مقاله تخصصی درباره شکنندگی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شکنندگی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شکنندگی; Shale gas well; Post-frac evaluation; Prepad fluid injection; Main fracturing; Brittleness; Fracture complexity; Quantitative evaluation; SE Chongqing;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شکنندگی; Failure probability; Fracture mechanics; Structural strength; Monte carlo simulations; Lamellar structures; Material architecture; Structural safety; Size effect; Scaling; Probability distribution function (pdf); Quasibrittle materials; Brittleness;