بروشیتی

در این صفحه تعداد 147 مقاله تخصصی درباره بروشیتی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بروشیتی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بروشیتی; Tibial plateau fracture; Synthetic bone graft; Calcium phosphate; Hydroxylapatite; Brushite; β-TCP; Resorption; Norian SRS; ChronOS inject; Tegner activity scale; Lysholm score; HSS knee score; X-ray; Knee joint; Joint function; Long-term follow-up; Reha
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بروشیتی; Biomaterials; Drug delivery systems; Calcium phosphate cement (CPC); Strontium; Hydroxyapatite; Brushite; Bone formation; Simvastatin; Poly(lactic-co-glycolic acid) microspheres