لوپوس Canis

در این صفحه تعداد 86 مقاله تخصصی درباره لوپوس Canis که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI لوپوس Canis (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لوپوس Canis; Compensation programs; Large carnivores; Livestock depredation; DNA salivary analysis; Conflict mitigation; Verification protocol; Canis lupus; Lynx lynx;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لوپوس Canis; IBSE, individual-based spatially explicit; SLS, southern Lake Superior referring to Wisconsin and the Upper Peninsula of Michigan; WHZ, wolf harvest zoneAgent-based model; Canis lupus; Harvest; Management; Population dynamics; Recolonization