قیمت کربن

در این صفحه تعداد 73 مقاله تخصصی درباره قیمت کربن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI قیمت کربن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قیمت کربن; CCPP; carbon capture power plants; CCS; carbon capture and storage; CP; carbon price; CS; cuckoo search; CT; carbon Tax; ED; Economic dispatch; EU; European Union; IEA; International Energy Agency; NP; non-capture plant; Carbon capture and storage; Econom
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قیمت کربن; H21; Q51; Q54; Carbon price; Renewable energy subsidy; Temperature modules; Climate model uncertainty; Climate sceptics; Max-min; Max-max; Min-max regret;