لایه کاتالیستی

در این صفحه تعداد 249 مقاله تخصصی درباره لایه کاتالیستی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI لایه کاتالیستی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لایه کاتالیستی; AB; acetylene black; AST; accelerate stress test; BL; backing layer; CCM; catalyst coated membrane; CFGDL; carbon-filled gas diffusion layer; CL; catalyst layer; CV; cyclic voltammetry; CNF; carbon nanofibers; CNT; carbon nanotubes; DOE; department of ene
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لایه کاتالیستی; Pore network modeling; Catalyst layer; Polymer electrolyte fuel cell; Nitrogen adsorption isotherm; Pore size distribution;