آماده سازی کاتالیزور

در این صفحه تعداد 168 مقاله تخصصی درباره آماده سازی کاتالیزور که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آماده سازی کاتالیزور (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آماده سازی کاتالیزور; Catalyst preparation; γ-alumina; Co(II); Acetate; Citrate; Tricarballylate; Nitrilotriacetate; Adsorption isotherms; Potentiometric titration; Surface complexes of type A and B;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آماده سازی کاتالیزور; BET; Brunauer-Emmett-Teller; EpHL; Equilibrium pH at High Oxide Loading; PZC; Point of Zero Charge; RPA; Revised Physical Adsorption; TCD; Thermal Conductivity Detector; TPD; Temperature Programmed Desorption; XRD; X-ray Diffraction; Surface modification;