مواد کاتدی

در این صفحه تعداد 641 مقاله تخصصی درباره مواد کاتدی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مواد کاتدی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مواد کاتدی; Lithium ion battery; Cathode materials; Battery fire safety; Thermal runaway; Copper Slug Battery Calorimetry; Cone calorimetry; Battery failure modeling;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مواد کاتدی; ALMO; annealed Li2MnO3; EELS; electron energy loss spectroscopy; EV; electric vehicle; LIB; lithium ion battery; LMR; Li-rich Mn-rich; MLMO; quenched Li2MnO3 milled with Super P; NMC; LiNixMnyCozO2; QLMO; quenched Li2MnO3; TG; thermogravimetric; TM; trans