سورفکتانت کاتیونی

در این صفحه تعداد 361 مقاله تخصصی درباره سورفکتانت کاتیونی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سورفکتانت کاتیونی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سورفکتانت کاتیونی; Algal polysaccharides; Cationic surfactant; Polymer–surfactant interactions; Polysaccharide/surfactant hybrid structures; Physicochemical characterizations; Food, cosmetics and detergency applications
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سورفکتانت کاتیونی; Heavy crude oils; Flow improvers; Composite additive; Copolymer; Higher alkyl acrylate; Ammonium salt of acrylic acid; Cationic surfactant; Rheology; Pour point