انتقال مرکزی

در این صفحه تعداد 10 مقاله تخصصی درباره انتقال مرکزی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انتقال مرکزی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتقال مرکزی; Inorganic materials; Multinuclear; Review; 1D; one dimensional; 2D; two dimensional; CASTEP; Cambridge serial total energy package; CP; cross polarisation; CSA; chemical shift anisotropy; CT; central transition; DEISM; direct enhancement of integer spin m
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتقال مرکزی; CP; cross polarization; CS; chemical shielding; CSA; chemical shift anisotropy; CT; central transition; CW; continuous wave; CW-NMR; continuous wave nuclear magnetic resonance; DAS; dynamic-angle spinning; DeNOx; nitrogen oxide abatement; DFT; density fun