بازماندگان سرطان دوران کودکی

در این صفحه تعداد16 مقاله تخصصی دربارهبازماندگان سرطان دوران کودکی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISIبازماندگان سرطان دوران کودکی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازماندگان سرطان دوران کودکی; Secuelas endocrinas; Superviviente cáncer infantil; Hipopituitarismo; Disfunción gonadal; Endocrine sequelae; Childhood cancer survivor; Hypopituitarism; Gonadal dysfunction;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازماندگان سرطان دوران کودکی; Enfermedad del sistema endocrino; Niños supervivientes de cáncer; Cáncer; Efectos tardíos; Niño; Endocrine system disease; Childhood cancer survivor; Cancer; Late effects; Child;