مهندسی عمران

در این صفحه تعداد 83 مقاله تخصصی درباره مهندسی عمران که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مهندسی عمران (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مهندسی عمران; 3D printing; Additive manufacturing; Building design; Structural design; Buildings; Civil engineering; Architectural design; Building materials; Additive construction; Parametric design; Multiconstraint design; LCA;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مهندسی عمران; Iron-based shape memory alloy; Shape memory effect; Civil engineering; Martensite; Austenite; Structural concrete; Recovery stress; Prestressing; Strengthening; Damping