خاک رس

در این صفحه تعداد 358 مقاله تخصصی درباره خاک رس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده خاک رس
مقالات ISI خاک رس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خاک رس; dfc; Deformation at 100% of degree of consolidation determined by the Casagrande method; dfu; Deformation at the end of excess pore pressure dissipation; DOC; Degree of consolidation; dt; Deformation at elapsed time; prefix R-; Reconstituted specimen; pre
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خاک رس; AA; acrylic acid; AFM; atomic force microscopy; AN; acrylonitrile; BA; butyl acrylate; BDGE; diglycidyl ether of bisphenol A; BBDG; bisphenol A brominated diglycidyl ether; BPDG; bisphenol A propoxylate diglycidyl ether; BIMS; brominated isobutylene-co-p-