همجوشی

در این صفحه تعداد 27 مقاله تخصصی درباره همجوشی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI همجوشی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: همجوشی; BNF; biological nitrogen fixation; CFU; colony forming units; DAE; days after emergence; LCO; lipo-chitooligosaccharides; NDVI; normalized difference vegetation index; PET; potential evapotranspiration; MSM; microbial secondary metabolites; Biological nit
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: همجوشی; PGPR; Rhizobium; Vicia faba; Co-inoculation; Copper; Growth; Oxidative stressPGPB, Plant-growth-promoting bacteria; FW, fresh weight; DW, dry weight; MDA, malondialdehyde; ROS, reactive oxygen species; SOD, superoxide dismutase; CAT, catalase; APX, ascorb