هیدروژن CO2

در این صفحه تعداد 186 مقاله تخصصی درباره هیدروژن CO2 که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI هیدروژن CO2 (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدروژن CO2; 4DHBP; 4,4′-dihydroxy-2,2′-bipyridine; 6DHBP; 6,6′-dihydroxy-2,2′-bipyridine; Acac; acetylacetonate; Acriphos; 4,5-bis(diphenylphosphino)acridine; Bpy; 2,2′-bipyridine; Cp; cyclopentadienyl; Cp*; pentamethyl cyclopentadienyl; DMOA; N,N-dimethylo
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدروژن CO2; Heterogeneous catalysis; CO2 hydrogenation; Methanol synthesis; High pressure; Copper; Zinc; Microreactor; Dimethyl ether; ZSM-5; Methanol-to-olefin