کاتالیزور کبالت

در این صفحه تعداد 96 مقاله تخصصی درباره کاتالیزور کبالت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاتالیزور کبالت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیزور کبالت; Fischer-Tropsch synthesis; Comprehensive kinetic modelling; Kinetics mechanism; Cobalt catalysts; Water gas shift reaction; Fixed-bed reactor;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیزور کبالت; Cobalt catalysts; Kinetic models; Langmuir–Hinshelwood; Michaelis–Menten; Sodium borohydride hydrolysisCatalyseurs au cobalt; Modèles cinétiques; Langmuir–Hinshelwood; Michaelis–Menten; Borohydrure de sodium; Hydrolyse