سنسور رنگی

در این صفحه تعداد 261 مقاله تخصصی درباره سنسور رنگی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سنسور رنگی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سنسور رنگی; 2,2'-(ethane-1,2-diylbis((2-(azulen-2-ylamino)-2-oxoethyl)azanediyl))diacetic acid; Colorimetric sensor; Electropolymerization; Chemically modified electrodes; Heavy metal ions complexation;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سنسور رنگی; ISE; ion selective electrode; MHP; monohydrogen phosphate; PME; polymeric membrane electrode; CGE; coated graphite electrode; DBP; dibutylphthalate; TBP; tri-n-butylphosphate; DOP; dioctylphthalate; 1-CN; 1-chloronapthalene; o-NPOE; o-nitrophenyloctylethe