سنتز احتراق

در این صفحه تعداد 848 مقاله تخصصی درباره سنتز احتراق که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سنتز احتراق (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سنتز احتراق; A; reactant species A glycerol; B; reactant species B urea; C; intermediate; D; ammonia; E; glycerol carbonate; CA; concentration of A (mol/cm3); CA0; initial concentration of A (mol/cm3); CAS1; concentration of A on site S1 (mol/g-cat); CB; concentration
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سنتز احتراق; Ceramics; Silicon carbide; Nanocomposite; High-energy ball milling; Mechanical activation; Combustion synthesis; Spark plasma sintering