قانون عمومی

در این صفحه تعداد 25 مقاله تخصصی درباره قانون عمومی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI قانون عمومی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قانون عمومی; Legal tradition; Common law; Civil law; Foreign direct investment; Cross-border acquisitions; Embeddedness; Curative marketing; Transparency; Corruption; Theocracy
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قانون عمومی; tradición jurídica continental; tradición jurídica anglosajona; Estado de derecho; Estado de derecho internacional; preeminencia del derechoCivil Law; Common Law; Rule of Law; International Rule of Law; Rule of Law among Nations