کامپوزیت

در این صفحه تعداد 5309 مقاله تخصصی درباره کامپوزیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده کامپوزیت
مقالات ISI کامپوزیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کامپوزیت; ABS; Copper mesh; Plastics; Fused deposition modelling; Tensile test; Strain measurement; Hybrid process; Composite; Vacuum forming;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کامپوزیت; Aliphatic polyketone; Carbon nanotubes (A); Pyrenyl Grignard reagent; Polyketone-grafted carbon nanotubes; Composite; PMgBr; 1-pyrenylmethylmagnesium bromide; PK; aliphatic polyketone; MWCNT; multi-walled carbon nanotube; PBr; 1-Bromomethylpyrene; MWCNT-P