شاخص های کامپوزیتی

در این صفحه تعداد 12 مقاله تخصصی درباره شاخص های کامپوزیتی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شاخص های کامپوزیتی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شاخص های کامپوزیتی; Sustainable development; Rural development; Composite indices; Choquet integral preference model; Stochastic multicriteria acceptability Analysis; Robust ordinal regression; Necessary and possible preference;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شاخص های کامپوزیتی; Composite indices; Country ranking; ICT Development Index (IDI); International Telecommunication Union (ITU); Measurement models (formative, reflective); Partial least squares (PLS); Structural equation modeling;