فشرده سازی

در این صفحه تعداد 599 مقاله تخصصی درباره فشرده سازی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فشرده سازی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فشرده سازی; Marine clays; Compressibility; Predominant clay mineral; Pore fluid salinity; Liquid limit; Oxide compositions; C⁎c; intrinsic compression index of reconstituted clays, equal to (e⁎100 − e⁎1000); e; void ratio; eL; void ratio at the liquid limit
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فشرده سازی; Compressibility; Image representation; Sparsifying transforms; Transform domain coding; Haar wavelet transform; Fractional Fourier transform; Simplified fractional Hartley transform; Linear canonical transforms;