هدایت کننده

در این صفحه تعداد 82 مقاله تخصصی درباره هدایت کننده که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI هدایت کننده (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هدایت کننده; COT; Contralateral Occlusion Test; EEC; external ear canal; ISO; International Organization for Standardization; LE; left ear; RE; right ear; COT; prueba de oclusión contralateral; EEC; conducto auditivo externo; ISO; Organización Internacional para Est
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هدایت کننده; ANSD; auditory neuropathy spectrum disorder; PCEHL; permanent congenital and early onset hearing loss; SNHL; sensorineural hearing loss; Auditory neuropathy; Hearing loss; Infant; Children; Hyperbilirubinemia; Risk factors; Sensorineural; Conductive;