اولویت های حفاظت

در این صفحه تعداد 48 مقاله تخصصی درباره اولویت های حفاظت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اولویت های حفاظت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اولویت های حفاظت; Conservation priorities; Protected areas; Systematic conservation planning; Species distribution patterns; Qinling Mountains;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اولویت های حفاظت; KP; keyplayer; KPF; keyplayer selection based on fragmentation centrality; KPR; keyplayer selection based on m-reach-closeness centrality (reachability); Conservation priorities; Ecological networks; Landscape connectivity; Multi-node graph centrality;