خاک آلوده

در این صفحه تعداد 302 مقاله تخصصی درباره خاک آلوده که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خاک آلوده (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خاک آلوده; CFU; colony forming units; dw; dry weight; EDTA; ethylenediaminetetraacetic acid; PLFA; phospholipid fatty acid; FAME; fatty acid methyl esters; Contaminated soil; Aliphatic hydrocarbons; Persulfate oxidation; Hydrogen peroxide oxidation; Soil microbial c
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خاک آلوده; Pb; lead; RBA; relative bioavailability; GP; gastric phase; IP; intestinal phase; SBRC; solubility/bioavailability research consortium method; IVG; in vitro gastrointestinal method; PBET; physiologically based extraction test; DIN; Deutsches Institutfür