پوسته قاره ای

در این صفحه تعداد 180 مقاله تخصصی درباره پوسته قاره ای که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پوسته قاره ای (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پوسته قاره ای; Aeolian dust; Road traffic dust; Atmospheric deposition; Dust composition; Terrestrial deposits; Continental crust; Major elements; Trace elements; Trace metals; Enrichment factors; Dust collection; Passive dust trap; Qatar geochemistry; Arabian Gulf; Ara
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پوسته قاره ای; Chemical differentiation; Continental crust; Episodicity; Surface heat flow; Thermoconvective mantle evolution; Water-dependent peridotite solidus;