واکنش تبدیل

در این صفحه تعداد 78 مقاله تخصصی درباره واکنش تبدیل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI واکنش تبدیل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: واکنش تبدیل; Trouble de conversion; Devenir; Enfant; Adolescent; Pronostic; Étude de suivi; Revue de la littératureConversion disorders; Conversion reaction; Children; Adolescents; Outcome; Prognosis; Follow-up study; Review literature
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: واکنش تبدیل; Copper phosphide; Conversion reaction; Electrochemical and solid state methods; Energy storage anode material; Lithium-ion Battery;