کورینا

در این صفحه تعداد 28 مقاله تخصصی درباره کورینا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کورینا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کورینا; APA; Portuguese Environment Agency (Agência Portuguesa do Ambiente); CAP; Common Agricultural Policy; CCDR; Commission for Regional Coordination and Development (Comissão de Coordenação e Desenvolvimento Regional); CERCLA; Comprehensive Environmental
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کورینا; Sustainability; Surplus grass; Potential analysis; GIS-based model; Northwest Europe; GIS; Geographic Information System; NUTS; Nomenclature of Units for Territorial Statistics; NRW; North Rhine-Westphalia; GADM; Global Administrative Areas; EEA; European