ساقه ذرت

در این صفحه تعداد 91 مقاله تخصصی درباره ساقه ذرت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ساقه ذرت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساقه ذرت; AC, activated carbon; pure-AC, AC prepared under optimum conditions based on pure sludge; mixed-AC, AC prepared under optimum conditions based on sludge mixed with 25.0% corn stalkSewage sludge; Corn stalk; Chemical activation; Activated carbon
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساقه ذرت; Corn stalk; Hemicelluloses; Yellow liquor; Active oxygen cooking processX, (1→4)-β-d-xylopyranose; XU, (1→4)-β-d-xylopyranose-2-O-(4-O-methyl-α-d-glucuronic acid); U, 4-O-methyl-α-d-glucuronic acid; A, α-l-arabinofuranose; G, (1→4)-β-d-glucopyranose; L, l